Prosvištění druhou ligou

📅 19.11. 2022

Ze sezóny jsem měl ze začátku obavy. Jelikož nám odešli nejlepší hráči, kteří vykopali postup a některé jsme nedokázali nahradit, tak jsem se bál, abychom se v soutěži udrželi.

Druhou ligu hraje 10 týmů. Každý s každým hraje 3x. První tým postupuje rovnou do 1. ligy, 2. tým hraje baráž se 7. týmem první ligy a poslední tým sestupuje do 3. ligy.

Přestupy

Přestupů do klubu bylo spousta z nich po podepsání hned propuštěných… fluktulace kádru byla fakt velká a nebudu sem přidávat hráče, kteří zahrají 8 zápasů a hned odejdou.

Sezóna

Sezóna byla nad očekávání. Prosvištěli jsme jí jako uragán, jediné negativum je vyřazení ze čvrtfinále národního poháru. To mě dost mrzí. S naší formou jsem si věřil na lepší výsledek.

Majitel si našel ženskou, tak se už trochu uklidnil, takže slavit nic nechtěl. Nicméně celý večer mi po 23. kole (když jsme měli jistý titul) psal takové divné zprávy.

Každopádně, byl jsem rád, že byl rád, ale přeci jednom mi trochu vadilo, že mě ruší od Netflixu. Zrovna jsem se díval na Dahmera a čekal jsem to víc krvavý teda. Docela nuda. Chtěl jsem něco jako Sawčko nebo tak. A do toho zklamání ještě majitel píše nesmysly.

Hráči

Po postupu už jsme mohl nabídnout některým hráčům poloprofesionální smlouvy. Doufám, že náš nejlepší hráč Cabral podepíše. Byl by to náš první hráč, kterýho bychom opravdu vlastnili. Bohužel se o něj zajímá i Santa Coloma a asi nám ho vyfoukne :(. Jeho střely z dálky by mi dost chyběli. Cabral byl celou sezonu loajální a odehrál ji celou za nás a neodešel. To nebývá zvykem.

B tým

Naše béčko zažilo snovou sezonu a postoupilo do druhé ligy! Ve finále porazilo Pas de la Casa, tento tým tedy 2x za sebou nepostoupil přes Jenlai. Docela pech. Kór když jsem na baráž dal béčku k dispozici všechny hráče áčka. Nasere. Po výsledcích 6:1 a 2:1 budeme mít tým ve druhé lize i příští rok.

Odkaz na další části deníku

Pohárové intermezzo II

Léto opět vyhrazené předkolům evropských pohárů. Docela…

Číst více

Druhá sezona v nejvyšší soutěži

Po první úspěšné sezóně nemohl být jiný…

Číst více

Pohárové intermezzo

Jelikož andorská liga začíná až koncem září,…

Číst více

První sezóna v nejvyšší soutěži

Před sezónou jsem měl trochu obavy, vzhledem…

Číst více

Prosvištění druhou ligou

Ze sezóny jsem měl ze začátku obavy….

Číst více

CE Jenlai – první sezóna

První sezóna je za námi. Byla hodně…

Číst více
📅 19.11. 2022

Anarchokapitalista, marketér a zakladatel Žumpalistů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.