3 nejlepší hry na mobil zdarma

📅 07.04. 2021

Rozdíly mezi mobilními a hrami na slabší počítače se v dnešní době už stírají. Za ty nejlepší kousky je potřeba si ještě zaplatit, ale najdeme i super hry zdarma ke stažení na dotykový mobil. Pojďme se tedy v tomto článku společně podívat na TOP 3 nejlepší hry zadarmo na mobily . 🙂

Sky: Children of the Ligh‪t

Krásné animace, oddychová hra u které se zabavíte. Hra po vzoru hrám na PC a herní konzole nabídne komplexní herní zážitek včetně cut scén. Cílem hry je osvobozovat lidské duše, to budete dělat v krásném prostředí.

Hru si můžete stáhnout jak pro iOS tak pro Android

Mario Kart Tour

Hra Mario Kart na Nintendo Switch je AAA hrou, která podle toho i tolik stojí. Pokud ovšem nemáte konzoli od Nintenda a přesto si chcete podobnou hru zahrát, tak můžete. Arkádové závody Mario Kart Tour je super zábava, která je navíc zdarma. Jedná se o jednu z nejstahovanějších mobilních her vůbec.

Stáhněte si hru pro iOS a Android

Call of Duty: Mobile – Day of Reckoning

Na své si přijdou i milovníci akčních žándrů. Skvělá grafika, obstojná hratelnost dělá z Call of Duty jednou z nejlepších her na dotykové telefony. Obsahuje multiplayer až se 100 hráči a všemi oblíbený režim Battle Royal.

Hra je zdarma a sází hlavně na multiplayer. Dát v tramvaji pár headshotů zní docela lákavě. Co myslíte? 🙂

Hra je ke stažení na oba nejrozšířenější mobilní operační systémy:

Další hry zdarma ke stažení na dotykový mobil

Dám vám sem název pár dalších mobilních her zdarma, které by vás mohly zaujmout:

A co hrajete na mobilu vy?

Našli jste hry zdarma ke stažení na dotykový mobil v tomto článku? Chybí nějaká? Nebo snad je nějaká mobilní hra, kterou hrajete vy? Doporučte ji v komentářích ostatním!

Hry na PS5

Mobilní hry nedosahují takové grafické kvality jako hry na moderní konzole. Na Žumpalistech si můžete přečíst recenzi na novou FIFU 21.

Nemáte PS5 kvůli tomu, že je všude beznadějně vyprodaný? Nevadí, v Polsku mají PlayStation 5 skladem, poradím vám jak ho dovést do ČR za 200 Kč. 🙂

📅 07.04. 2021

Anarchokapitalista, marketér a zakladatel Žumpalistů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.