Před deseti lety Klaus šlohnul pero v Chile.

📅 07.04. 2021

Jistě si na to dobře vzpomínáte. Před deseti lety Václav Klaus šlohnul v Chile pero. Tenkrát jsme si mysleli, že víme, jak vypadá ostuda. Zeman a Babiš nás ale později vyvedli z omylu. Dnes bychom nad tím jen mávli rukou a radovali bychom se, že Zeman nikoho nestihl urazit, nepodpořil při cestě ruské a čínské zájmy, a dokonce po dlouhé době navštívil i jiný stát než Rusko a Čínu.

Hitem se tento záběr stal ale až po šesti dnech, když se objevil na závěr pořadu 168 hodin. Jsem rád, že se díky podobným pořadům můžeme smát trapasům politiků, a nechtěl bych o tuhle zábavu přijít. Proto nechci, aby Lipovská s Xaverem a Bobošíkovou zavedli v České televizi cenzuru. Potřebujeme nejen 168 hodin, ale také Reportéry ČT a Newsroom ČT24. Politici tyto pořady nemají rádi, protože právě v těchto pořadech se můžete bez cenzury dozvědět, kdo jsou nejhorší lháři a darebáci, a jakých lumpáren se dopustili.

Nechceme tady televizi jako v Rusku, kde televize stále jen chválí Putina, a opoziční názory tam nemají žádný prostor. Chci, aby veřejnoprávní televize, ale i veřejnoprávní rozhlas byly nezávislé a objektivní. Problém je, že i když kandidáty do Rady České televize a Rady Českého rozhlasu formálně navrhují různé spolky, tak nakonec tyto kandidáty volí poslanci, a tak jsou radní často závislí na politických stranách. Koho asi poslanci zvolí příště? Nemám důvod hájit ředitele Dvořáka, ale obávám se, že pokud ho Rada ČT odvolá, tak místo něj zvolí pochybnou osobnost typu Jany Bobošíkové, která se tajně schází s poslanci ANO a SPD. Tyto osoby můžou výrazně ovlivnit zpravodajství České televize ve prospěch vládnoucích darebáků. A ze zpravodajství se pak stane vládní propaganda, jako je tomu už v Polsku a v Maďarsku.

Zde se můžete podívat na video, jak Klaus šlohnul pero: https://www.youtube.com/watch?v=zpe4T0lXZcE

📅 07.04. 2021

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.