Podpořte vydání knihy Jeskyně Aspergerů

📅 28.12. 2020

Začíná předprodej knihy Jeskyně Aspergerů, kterou napsala zdravotní sestra a budoucí matka Blanka Kolářová, která má Aspergerův syndrom. Když si knihu předem zaplatíte, nebo si vyberete některou ze zajímavých odměn, přispějete k tomu, aby kniha mohla vyjít. Kdyby kniha nevyšla, tak se nebojte, o peníze nepřijdete. Nakladatelství Pointa vám je zašle zpět na účet. Cílová částka, kterou je potřeba do 26. ledna vybrat, je 41800 Kč.. Autorka děkuje za Vaši podporu a říká:
Mám zdravotnické vzdělání, ale zároveň diagnózu Aspergerova syndromu, která mi často komplikuje život, především v oblastech mezilidských vztahů a sociální komunikace. Knihu jsem se snažila napsat srozumitelnou formou jak pro laiky, tak i pro odborníky ze zdravotnictví. Chci přiblížit, jak je život se syndromem těžký nejen pro nás, ale i pro naše okolí, a zároveň zdůraznit, jak umí být nádherný a přinášet mnoho nevšedních zážitků. Mým cílem je, aby lidé měli možnost nahlédnout do naší hlavy a poodhalit spleť myšlenek, která bývá jen obtížně vysvětlitelná i pro naše okolí.

Další informace najdete na předprodejové stránce nakladatelství Pointa, kde si rovnou můžete vybrat některou z odměn nebo knihu samotnou a přispět tak na její vydání.

📅 28.12. 2020

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.