Vládní opatření proti koronaviru COVID 19 a stádnost

📅 01.03. 2021

Je mi smutno když se podívám z okna a tam vidím lidi, kteří mají na sobě roušku nebo respirátor i když kolem nich není nikdo. Lidé často vládní nařízení prostě beru jako fakt a buď o nich nepřemýšlí nebo raději přemýšlet nechtějí. A já se jím nedivím, stačí se podívat na zprávy v médiích. Objevují informace že vojáci hlídají opatření které vláda vydala. Chápu strach ostatních něco proti tomu dělat.

Je to právě strach, který nutí lidi o opatřeních nepřemýšlet a přijde mi to už jako znak totality, že lidi něco dělají nevěří tomu a jedni to co dělají je proto, aby na ně někdo nenamířil kulometem. Což teď ještě přeháním teď ještě kulometem nikdo nikoho nemíří ale co není může bohužel být. Však se objevují zprávy, jak policisté fyzicky napadli člověka bez roušky. Což je naprosto proti všemu, fyzickou inzultací se rozhodně nedrží rozestupy.

Jenom informace, že vlastně vláda posílá vojáky proti vlastních občanů mi přijde opravdu dost nechutná přímo nevím kdy se to naposled jako stalo. Není to my proti viru. Je to vláda proti občanům a virus je často jenom záminkou.

 Je mi fakt hrozně líto že je tady provozována vláda strachu hodně opatřeních nedává smysl a už je ani vládci vlastně neobhajuji prostě je vyhlásí. Když nevyjde tvrdé opatření ještě tvrdší a když nevyjde že stačí tak bude ještě mnohem tvrdší, náhodně se omezuje svoboda a důstojnost lidí a vládci se modlí, aby to vyšlo.

Jde tam o ukázka síly a vykazování nějaké činnosti – zakazování, přikazování. Nedělají nic, co by stálo úsilí. Občané jsou oběti vládních sporů.

📅 01.03. 2021

Anarchokapitalista, marketér a zakladatel Žumpalistů!

Jeden komentář na “Vládní opatření proti koronaviru COVID 19 a stádnost

  1. Jsou i tací, kteří si nedokáží pod oficiálními informacemi představit co se od nich očekává a řídí se tím co (ne)vidí.
    Pokud jde o zásahy do osobních svobod, tak by se před každým vyhlášením mělo opakovat, že se vláda omlouvá za jejich důsledky, přestože jsou opatření zákonná v intencích nouzového stavu.
    Pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu nevědí, nebo si opatření špatně vykládají, by bylo dobře používat ve veřejných sdělovacích opatřeních Komiksů, podobně jak to bylo zvykem, když “Válka s Covidem začínala”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.