Víme, kam plujeme?

📅 13.06. 2021

Nedávno vzbudila na twitteru i na facebooku velkou pozornost tato fotka Markéty Pekarové Adamové s mladými příznivci a mnozí uživatelé sociálních sítí marně pátrali, z jaké akce tato fotka pochází. Já vám to tedy prozradím.

V červnu 2016 se konalo letní setkání pražských členů TOP 09, nazvané “Víme, kam plujeme”. Kromě TOP týmu byla přizvána i další mládežnická organizace, zvaná Mladí demokraté. TI se vyfotili s Markétou Pekarovou Adamovou, tehdejší místopředsedkyní a nynější předsedkyní TOP 09. A spolu s nimi jsem se vyfotil i já. Už tehdy jsem se divil, že ten na fotce úplně vpravo má stejný svatr, jaký mám i já, ale tehdy jsem ho zrovna neměl na sobě.

V knize Očima mladého aktivisty jsem zmínil i další zajímavý příběh z této akce. Kontroverzní mladý člen TOP 09 David Vodák čekal na jiném břehu, když pařník vyplouval z Kampy. Když to zjistil, rychle běžel jako žíznivá čára přes Karlův most, ale už to nestihl. Kdyby věděl, že pak budeme dlouho stát u Dětského ostrova, tak mohl klidně naskočit na palubu tam, protože jsme byli od břehu jen pár centimetrů.

📅 13.06. 2021

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.