Tentokrát výjimečně souhlasím se Zemanem: noste roušky!

📅 21.03. 2021

Zeman je sice lhář a darebák, ale tentokrát s ním výjimečně aspoň jednou můžu souhlasit: noste roušky! Ale stále neřekl, jestli zruší tu svoji šaškárnu na státní svátek, když se žádné jiné akce konat nemůžou.

Pokud někdo odmítá nosit roušku, tak mi to připadá velmi nerozumné, protože roušky nás mají chránit. Babiš je darebák a budu proti němu protestovat dál, ale nebudu protestovat proti opatřením, která mají zpomalit šíření koronaviru. I když můžeme mít různé názory na to, jak česká vláda řeší současnou situaci, a že se na ni měla lépe připravit.

Stejně jako Zeman nesouhlasím s takzvanými antirouškaři, kteří berou koronavirus na lehkou váhu. Je zvláštní, že Daniel Hůlka se vymezil proti Zemanovi a chystá se mu vrátit státní vyznamenání, za což bych mu mohl zatleskat, ale stejný zpěvák se v Praze zúčastnil antirouškařské demonstrace, a s tím zásadně nesouhlasím. Hnutí občanské nespokojenosti, o kterém jsme vás v Žumpalistech už informovali v červnu, bohužel chystá další demonstrace proti vládním opatřením, která mají zpomalit šíření koronaviru. S aktivitami tohoto sdružení nesouhlasím, i když si samozřejmě nadále myslím, že Zeman i Babiš jsou lháři, podvodníci a darebáci.

📅 21.03. 2021

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.