5 důvodů, proč si koupit knihu Očima mladého aktivisty

📅 17.09. 2020
  1. Přispějete k tomu, aby kniha mohla vyjít. Do 29. září je potřeba vybrat 52000 Kč, aby kniha vyšla, ale své peníze rozhodně nevyhodíte z okna. Kdyby kniha náhodou nevyšla, dostanete své peníze zpět na účet. Pokud ale vyjde, dostanete samotnou knihu, nebo některou z dalších odměn, kterou si vyberete. Vybrána už je více než polovina, takže to rozhodně není marná snaha. Předprodej probíhá na stránce bit.ly/KupAktivistu
  2. Podpoříte aktivistu, který zatím žádnou knihu nevydával, a pomůžete tak, aby se do světa dostala pravda, která je dosud skrytá. Když se kniha objeví v knihkupectví, bude to i díky vám.
  3. Kniha je věčná. Každou internetovou stránku dříve či později někdo smaže, ale kniha tu přetrvá věčně. I budoucí generace, které třeba už zapomenou, kdo to byl Zeman a Babiš, si tak budou moci přečíst, co jsme prožívali v letech 2009-2020.
  4. Pokud s autorem v některých případech nesouhlasíte, můžete aspoň zkusit pochopit, proč má takové názory, jaké má. Pokud se v politice příliš neorientujete, můžete politiku díky knize pochopit.
  5. Až budete chtít uspořádat vlastní demonstraci, už budete vědět, jak na to.
📅 17.09. 2020

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.