6 důvodů, proč být levičákem

📅 18.09. 2020

Levice tady vždycky byla pro všechny opuštěné, segregované, zapomenuté – jak lépe si uvědomit bídu a zmar nejnižší třídy než nechat se nenávidět takřka celým diskurzem a skoro všemi?

Přátelé, vlevo, vpravo – i vy někde mezi. Tenhle článek je především vtip. :–)


1. Pravice vás nenávidí!

Je jedno, co uděláte, jestli si dovolíte se nastěhovat do prázdného domu na spadnutí, jestli naopak ty prázdné domy chcete zaplnit jinými lidmi, nebo jestli chcete, aby se na této planetě dalo dobře žít i za dalších padesát let. Jste prostě fetka z Kliniky, komunista přisátý na měřič protopeného či bolševická a zelená filcka! A nedej bože, abys zkusil někde říct, že se byť jediný člověk za minulého režimu jen jedinkrát za život trochu usmál – nechutný revizionisto a neomarxisto! Nic nerozproudí revoluční krev více, než když vás uráží self-made man, kterému rodiče koupili semestry na prestižní škole! Jedině že byste v té opuštěné budově, která dosud nikoho nezajímala, zůstal do doby, kdy dorazila policie. Protože tu rozpadlou vilu pak ti sebe-udělaní muži opraví a bude tam třeba školka. Hned, co vás vyprovodí policisté. Pendrekem nejlépe. A rozmačkat vás rypadlem, košťata aktivistická! Teda – samozřejmě že to majitelé neopraví, ale co je ti po tom a co saháš na cizí ruinu!

2. Levice vás nenávidí!

Vy jste si mysleli, že mezi svými jste v bezpečí? Ale kdepak! Vaši soudruzi vás budou nenávidět se stejnou zavilostí jako ten nejotylejší kapitalista! Třeba protože vám přijde problematické, když si říkáte soudruzi. Nebo protože jste namítli, že by ty memísky s masovými vrahy asi dělat neměli. Protože jste odsoudil KSČM. Protože jste neodsoudil KSČM. Protože jste dokonce do KSČM vstoupil! Nebo – snad … byste nevstoupil?! Protože jste dostatečně nenamočili na hrob Václava Havla. A už vůbec nebudeme mluvit o tom, že jste si dovolili věcnou kritiku studie o vyšlechtěných, patriarchálních banánech s moc velkou stopkou! Nikdo nám nerozumí, ale zmateného feministu nutno taky seřvat! Samozřejmostí je být také kritizován, jelikož jste moc radikální, takže se vás centristi bojí. Nebo moc socdemáci, takže jste bootlickeři centristů a Jeffa Bezose!

3. Nikdy neuspějete

Slyšeli jste toho zrzavého týpka na Letné? Tak jeho radami o spojování politických stran se teda fakt levice řídit nebude! Copak nevíte, že osmý smrtelný hřích je jít do koalice s TOP 09, i kdyby to bylo ve vsi za posledním kopcem? A vůbec, co chodíte na Letnou si zpívat s, fuj, liberály, „Není nutno“? A víte, jak naopak strašně cool je založit si další marginální „skutečně levicové (!!)“ hnutí, abyste v dalších volbách dostali 0,75 % (a to jsem štědrý!), pak se rozhádali a rozpadli na další dvě hnutí? Však to nebylo dostatečně levicové! Nebyli jste dostatečně revoluční! A vůbec, kdo jsi, abys mi sahal na mého Lenina?!

4. Váš program přinese jen hlad, bídu a zánik civilizace

Je neskutečně směšné, že poté, co levičáci doslova dovedli svoje lidi do těch nejhorších útrap, se někdo snaží ty jejich nápady znovu praktikovat! Ale váš život levičáka je jen fňukání a lenost, takže je docela pochopitelný, proč to všem těm zasloužilým miliardářům s dosud neutraceným dědictvím po padesát let zesnulých rodičích nepřejete! Víte, jak se díky těm pracantům máme dobře? To vy, levičáci, jenom čumíte a závidíte. A když vám ukážou Chilský zázrak, kdy Pinochet dokázal udělat z té země mlýn, který namísto hladké mouky namlel hrubé domácí produkty, tak ohrnujete nos, že prý vraždil komunisty. To jen dokazuje, že jste taky komunisti! Svoboda vám vůbec nic neříká a skutečné potřeby člověka taky ne. Kdyby ano, pochopili byste, jak zrovna v tom Chile CIA tak obětavě podporovala státní převrat, aby si všichni příznivci demokraticky zvoleného prezidenta užili pocit volnosti. Volnosti volného pádu z vrtulníku do oceánu! Lopatky dělají švu, švu, švu!

5. Nemusíte se namáhat s ekonomií, stejně jí nikdy neporozumíte

Když byste jí rozuměli, nebyli byste levičáci. Znáte to – kdo byl mladý a nebyl levičák, neměl srdce. A kdo je starý… Samozřejmě pro mladé konzervativce to neplatí! Prostě vy vidíte jen toho zbohatlíka a jeho hromadu peněz, kterou samozřejmě nemá! A tu byste mu chtěli vzít? Víte vůbec, jak to celé funguje?! Ne, ne – nemůžete, protože pak byste netleskali jak o život, kdykoliv se spustí rotačka a lítají z ní nový prachy! Víte, jak zadlužíte naše děti? Děti dětí našich dětí a jejich děti? A pejsky – a kočičky?! Zadlužovat se je přeci špatně, natož aby třeba přeprodáváním nedobytných hypoték padly ekonomiky na hubu! Se prostě nestane! Člověk ekonomický, ne?! Státy nejsou racionální, protože tam jsou volení zástupci lidu (pokud něco jako lidé, společnost existuje, nastuduj si Ženu, která nerezaví!), kdežto banky a spekulanti samozřejmě jsou, řídí to tam trh, ne lidi! Nechte akcionářům jejich mozolnatýma rukama vydělané peníze, nedaňte, neregulujte, no a až ti nejracionálnější z iracionálních převezmou po státu moc a začnou oni regulovat, kdo si může a kdo nemůže vyskakovat – tak pak taky drž hubu, levičáku!

6. Hájíte nepřirozené věci

Slyšel jsi někdy v hodině biologie, že by lev ušetřil gazelu, protože byla líná se pást a čekala na dávky travin? Ne! Tak co tady na nás zkoušíš, že je nerovnost špatně! Silnější lev víc řve a silnější pes víc mrdá. Sice moji nohu, ale jsem s tím samozřejmě v pohodě! (zvuk zastřeleného psa – legálně drženou zbraní!) Nemůžeš tyhle přírodní zákonitosti nějak měnit, komouši! To nevíš, že chlap se nemůže oženit s chlapem a mít s ním dítě? Teda pokud neřekne, že je genderový žena a nenaroste mu děloha. HAHAHA! Netušíš snad, že zákony nabídky a poptávky jsou skoro fyzikální zákon, protože to řekla ekonomie? Že skrytá chudoba neexistuje, protože to řekla nějaká levičácká sociologie? A vůbec – my na pravici necháváme lidi svobodně žít jejich životy. Můžou si myslet co chtějí (pokud to prošlo kádrovací komisí Pavla Šafra!), svobodně chodit do práce, jak jen chtějí a kam chtějí! A bez minimálky budou ještě svobodnější, takže si nově mohou vybrat, zda budou dřít osm hodin ve smradu nebo dvanáct v nesnesitelném vedru bez pauzy na čůrání! Tak moc my stojíme o svob… POČKEJ, COŽE, TY CHCEŠ VE SVÉ TRADIČNĚ BÍLÉ POHÁDCE MÍT NETRADIČNĚ ČERNÉHO ČERNOCHA? CO SI TO DOVOLUJEŠ, PROGRESIVISTO?! (zvuk zastřeleného komouše – nelegálně drženou zbraní, ale pořád hrdina!!)

📅 18.09. 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.