NeHVĚZDIČKAři nejspíš lidi?

📅 19.06. 2020

NeHVĚZDIČKAkři nejspíš lidi? I to je jedna z věcí, na kterou neznalí žumpič může narazit a nechápat ji. Co to je, kde se to vzalo a hlavně JE TO PRAVDA???

Chceme-li dospět objektivního závěru, je nutné se na celou problematiku podívat z historického hlediska, ve kterém lze vznik této tzv. copypaste dohledat až do občanské války v USA, kdy Old El Jafar (předek našeho známého žumpisty Jar Jara) napsal svému tehdy dvouletému synovi dopis, v němž stálo, že okurka rick je to nejvtipnější hovno, co kdy viděl.

A Bit Less Old El Jafar, tedy praděda našeho Jafara, ale moc číst, asi i vzhledem ke svému věku, neuměl, a tak zprávu pochopil tak, jak by, vzhledem k tomu, že Old El Jafar byl přední vojevůdce Konfederace, ji chápal každý, aneb jako výzvu ke koupi otroků.

A Bit Less Old El Jafar si tento dopis, znaje, že brzy půjde o unikátní historický artefakt, zandal do náprsní kapsy svého kabátu a za pár desítek let ho předal svému synovi A Bit More Less Old El Jafar, aneb dědovi našeho Jar Jara. Ten zprávu opět přečetl trochu jinak, a tak se, jak to známe třeba z dětské hry Tichá pošta, její význam opět posunul. Tentokrát na jakési filozofování, jehož obsah by šel shrnout právě třemi slovy, pod kterými celý tento názor známe my a které třeba najdete v nadpisu tohoto článku. Tím to ale neskončilo.

More Less Old El Jafar, otec našeho Jafara, totiž, i když vzhledem k pokročení vzdělávacího systému jen s malinkou chybičkou, opět při čtení zprávy svého otce chyboval. Tentokrát změnil slovo nejspíše na nejsou, a vzkaz v této upravené podobě opět předal svému synovi, kterým už nebyl nikdo jiný než právě náš El Jafar. Ten již sice, jakožto nejchytřejší člen své rodiny, vše přečetl bez chyby, jenže při přepisování zprávy do digitální podoby, tedy takové, v níž by si ji mohli vychutnat i jeho žumpičtí kamarádi, ho zklamal autocorrect.

Zpráva tak opět nabrala podobu, kterou ji původně dal El Jafarův děd, a v ní vzešla v celosvětovou známost. Je ale pravdivá? Bohužel ne, navzdory tomu, že má v Jafarově rodině větší tradici a jde o hezké náhodné spojení myšlenek OG Jafara a jeho dědečka, pravdu měl otec našeho kamaráda. V této otázce zkrátka není ani malinké místečko pro polemizování a je naprosto jasné, že tvrdá a přímočará odpověď, tedy ta sepsaná More Less Old El Jafarem, je i tou jedinou pravdivou.

📅 19.06. 2020

Nesnáším stát. A jídlo bez masa. A jehlu bez pika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.