Velké lásky v Demokratické žumpě – díl 1.

📅 07.08. 2020

Bylo nebylo, za devatero horami a nějakým lesem, v zatáčce za Prahou, u hradu, který není nic moc, žil byl frajer největší. Budeme mu říkat A.

A ve městě velikém, jehož sláva hvězd se bude dotýkati, žila byla pod jednou ze sta věží, dívka nezbedná, se jménem obyčejným, budeme jí říkat N.

Jak se stalo, že seznámili se, to nikdo neví, asi to bylo v nějakém pochybném hoodu, kde levice tančí nad mrtvou ekonomikou a má ze sebe hrozně dobrý pocit. Každopádně, jak je levici vlastní, už od dob špinavých hipíků, miluje volnou lásku skoro stejně jako Kliniku. En byla fascinována progresivními názory Áčka natolik, že se rozhodla poněkud přehodnotit své mírně pravicové cítění a ve jménu potratů pro všechny a vraždění mentálně postižených, bude následovat svého vyvoleného do zmíněné zatáčky.

Tak stalo se, že setkání za účelem volné lásky v zatáčce proběhlo. Kdo by tam dobrovolně jezdil z jakéhokoliv důvodu, to je předmětem diskuze, já osobně teda nevím. Jak se o této události dozvěděla širší veřejnost vyjádřím krátkou básní:

Už ti pípá dvacet chatů,

v celé grupě velký spam,

instagram still neposkvrněn

nebo je to jenom klam?

Takže po této záplavě fotodokumentace, o které nelze říct, že by ji většina lidí nějak pozitivně ocenila, začaly vyplouvat na povrch další detaily. A protože v oddílu BULVÁR můžeme psát klidně o tom, co jedna bába povídala, tak chill. En přijela do začátky jistého dne k podvečeru, pak zde praktikovali s Áčkem věci nekřesťanské (v tom se vrtat nebudu) a teď přijde ten zajímavý úsek, ok? Že má Áčko práci, udivilo hodně lidí, ngl, sice mu to dlouho nevydrželo, ale to už je jiný příběh. Nko jako silná emancipovaná žena svou lásku nebeskou do tohoto dream jobu odvezla svým vozem, ráno dne následujícího. Protože šichta trvala, uff, pane bože, jak tohle může někdo vydržet, 8 HODIN!!!!!!!!!!!!!, posadila se do vozu před budovu, kam milý její své paty uschoval a tuto dobu přečkala s ním. V tom voze. Není to krásné a obětavé? Srdíčko, pusinka, emotikon péče. Já tomu osobně strašně fandím, protože bych to nevydržela ani hodinu a prostě bych se sebrala a išla do píče nahned. Opravdová láska však hory přenáší, jak vidíme.

Pořád tito dva spolu jsou a volnou láskou milují se, dne 19. června léta páně 2020. Jak to bude dál? Možná se dozvíte v dalším pokračování pravidelné rubriky: Velké lásky v Demokratické Žumpě.

📅 07.08. 2020

Jeden komentář na “Velké lásky v Demokratické žumpě – díl 1.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.