Zamyšlení nad legitimností adminů, co nejsou Houba

📅 07.08. 2020

Chybí už jenom chvíle do dalších Žumpa voleb, které rozhodnou o nové podobě části (nebo možná i celého) admin týmu. Stejně jako před těmi, které v Demokratické žumpě éru demokracii odstartovaly, se tedy nabízí dvě otázky. Bylo chybou dát ženám volební právo? A má vůbec někdo mimo Houby právo kandidovat?

Jednoduše lze na první otázku odpovědět ano a na druhou ne, pojďme si je ale rozebrat podrobněji. K první otázce je nutné přistoupit přímočaře a na rovinu si přiznat mentální i fyzickou zaostalost, která je s ženami spjatá. Nevěříte-li, pomoci si zde můžeme nepříliš populárním fenoménem zvaným gender, který, ač ho většina lidí moc nechápe, funguje vlastně jen a pouze jako popis různých společenských rolích, původně souvisejících s pohlavími. Právě ta, kterou si spojíme s ženou, sestává jen a pouze z (citace z Kosmovy kroniky české) “Toho, že je [v porovnání s mužem] na hovno, slabší, hloupější a jednoduše řečeno podřadná”.

Je tedy evidentní, že ženy by volební právo mít neměly, a neproběhne-li puč, příští volební komise (ve složení Sedliský 1 až Sedliský 5) tedy jejich hlasy v potaz brát nebude. K druhé otázce už ani není třeba žádných složitých argumentů, jednoduše lze vše obhájit tím, že “majitel” (chcete-li otec zakladatel) Žumpy Zdeněk Ondráček napsal: “Houba je frajer, borec, přesvědčil mě k ankapu, vystupuji z KSČM, přestupuji do Svobodného přístavu, moc se omlouvám za mnou způsobenou újmu demonstrantům z 1989”. Vyřazení hlasů žen je tudíž už naprosto stoprocentní, relevantní totiž nebudou ani ty od můžu. Ze Žumpy se nyní totiž místo demokratické republiky oficiálně stává Houbokracie.

📅 07.08. 2020

Nesnáším stát. A jídlo bez masa. A jehlu bez pika.

3 thoughts on “Zamyšlení nad legitimností adminů, co nejsou Houba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.