Šimon Hlinovský chystá novou knihu: Očima mladého aktivisty

📅 30.03. 2021

Šimon Hlinovský chystá novou knihu. Aby opravdu vyšla, musí se vybrat asi 52000 Kč. Předprodej začne v pondělí 31.srpna na stránkách nakladatelství Pointa, kde si budete moci vybrat kromě knihy i z dalších odměn. Pokud by se peníze za měsíc nevybraly, dostanete svůj příspěvek zpět na účet.

V knize najdete autorovy autentické zážitky z demonstrací, volebních kampaní a dalších událostí minulých let. Okamžiky, které si možná sami pamatujete, uvidíte očima jednoho z aktérů.
Chodíte na demonstrace? Nebo je naopak sledujete v televizi a nechápete, o co těm lidem jde? A mluvili jste někdy s jejich účastníky? Kniha psaná z pohledu jednoho takového aktivisty vám připomene malé i velké protivládní demonstrace posledních let, protesty proti českému prezidentovi, ale i proti nedemokratickým režimům v Rusku a Číně. Dozvíte se i různé zajímavosti o volebních kampaních před komunálními, parlamentními i prezidentskými volbami, nebo o zákulisí televizních diskusních pořadů, jako Máte slovo, ve kterých autor vystupoval, a velkých předvolebních debat, kterých se autor zúčastnil jako divák. Nechybí zajímavé momenty a postřehy.

Kniha je určena všem, kteří se zajímají o politiku, ať už aktivně, nebo pasivně. Pokud chodíte na demonstrace, jistě si na některé z minulých let rád(a) zavzpomínáte. I ti, kteří politiku příliš nesledují, se mohou dobře pobavit a dozvědět se, co všechno se dá na demonstraci zažít.
Autor se zajímá o politiku už od dětství, ovšem od roku 2013 chodí na různé demonstrace stále častěji. Knihu napsal i proto, aby se i budoucí generace dozvědět, co jsme v minulosti prožívali.

📅 30.03. 2021

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.