Rozhovory s Žumpalumpy kandidujícími

📅 07.08. 2020

Vzhledem k nadcházejícím volbám se blíží interview s našimi kandidáty. Tyto rozhovory by měly být poněkud serioznější, než předchozí článek ohledně Žumpalumpích voleb.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dog_poop_art_in_the_Rosarium,<em>Winschoten</em>(2017)_04.jpg

Rozhovory budou probíhat v následujícím formátu:
David Mukenšnábl zahájí rozhovor s jedním z kandidátů za cílem jej představit Demokratické Žumpě. Jednoho po druhém, neočekávejte tedy žádnou typickou politickou debatu, jakožto spíše interview s jednotlivými kandidáty zvlášť s jedním redaktorem. Prostoru pro zaujatost je tedy více než dost, ačkoli se moderátor zdá být silně nezávislým. Fact checking, dotazy kandidátům přímo a komunikace se zbytkem žumpy je více než doporučena. Celý rozhovor bude živý, tedy diváci budou moct komentovat v reálném čase a přímo pokládat otázky kandidátovi.

Během interview se nebude řešit pouze politika, jako spíše daní kandidáti jako takoví. Tedy co dělají, jaké mají koníčky, čeho chtějí dosáhnout, jejich vztah k Žumpě jako takové, nebo třeba co si myslí o jiných kandidátech. Zkrátka to bude všehochuť a rozhodně se můžete těšit i na nějaké to rýpnutí do kandidáta, tedy otázku, která jde přímo na zteč vůči němu jako takovému.

K uveřejnění článku byli známi, dle Davida Mukenšnábla, následující kandidáti, kteří se živého rozhovoru zůčastní: “Vilda, Houba z Ananasu (Ten, co yeetne tu krávu), Lekeš, Zachara, Marcel Plch Fanda, Straka, Michal Beneš, Bohumil Jan Kuzebauch, Samara Lexi Amstrong.”

Samotný livestream pak bude probíhat od šesté odpoledne v neděli 27. 7. 2020 na Facebooku Žumpy. Debata s kundidáty již brzy na vašich Žumpazovkách.

📅 07.08. 2020

Jsem programátor a kryptonadšenec z Brna, zabývám se údržbou svobodného softwaru a ve volném čase si hraji se všemožným zabezpečením, experimentuji se softwarem, který umožňuje bezpečnou komunikaci, ukládání dat apod.

Řadím se mezi bojovníky za svobodu, převážně tedy v kyberprostoru, kde je toto dění mnohdy podceňováno a redaktorem na Žumpalistech jsem se stal právě proto, že chci popularizovat toto dění mezi širokou veřejnost. V kyberprostoru je svoboda ohrožena zcela stejně jako v prostoru skutečném a zcela stejně se za ni musí bojovat.

Kolonky jsou nudná věc a na některé sítě tu nejsou. Kontakt zde:
* Mastodon: @dormouse@mas.to
* Matrix: @dormouse:matrix.org
* LinkedIn: Marcel Plch
* Twitter/Github: Dormouse759
* GPG klíč: DBDEB5B465C02C8A06DD50CE55AE59B937DD3A63

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.