Rebelové vypískali Babiše u Národního muzea

📅 23.06. 2020

V úterý 23. června byla v Národním muzeu zahájena výstava Symboly, která ukazuje dějiny československých a českých státních symbolů. Protože se vernisáže zúčastnil i Andrej Babiš, není divu, že aktivisté ze skupiny Rebelové české politiky využili příležitost, aby Babiše opět vypískali. A přinesli si k tomu i patřičné transparenty. Zřejmě to Babiš dělá schválně v době, kdy má většina lidí pracovní povinnosti. Kdyby to bylo například o víkendu, vypískal by ho zřejmě mnohem větší dav.

Babiš tak opět viděl na vlastní oči, že mnoho občanů ho rozhodně nepovažuje za symbol, který by měl reprezentovat Českou republiku. Pokud náhodou ještě před týdnem někdo považoval Babiše za slušného a čestného, tak se šeredně mýlil. Dokonce i Evropský parlament v pátek drtivou většinou odhlasoval, že je to darebák, takže teď už není pochyb o tom, že je to opravdu darebák. I Jaromír Soukup už řekl, že se stydí za svého premiéra. A přitom se ho v minulosti mnohokrát zastával, a dělal si legraci z lidí, kteří proti němu protestují.

📅 23.06. 2020

Si

15 thoughts on “Rebelové vypískali Babiše u Národního muzea

  1. Nastává doba kdy se začínají lidé bát veřejně říci svůj názor . Na všech akci kde se objeví Babiš nebo prezident jsou tvrdáci plný jedu. Jít tam a říci svůj názor je nedobrý nápad končícím zážitkem na celý život.
    To tady bylo již mnohokrát. Za okupace to byl koncetrák, za komunistů vyhazov nebo basa. A tak již dnes může mlčící většina rozhodnout volby, uvidíme jak jsme vyspělí.

  2. To je hnus babizno,aby tě ta pusa zůstala otevřená,aby tě tam padali ho…..Jste ubožáci jak jste starý tak jste bl…

  3. Člověka už to opravdu štve. Kde se ti otravující hnusáci pořád berou? A preference Babiše pořád rostou. Většina lidí se s tou lůzou nechce hádat. Tak mlčí a u voleb to Babišovi stejně hodí.
    A to je dobře!

  4. Babiš je nejlepší premier,jaký zde kdy byl a jen několik málo pomatenců,kteří fandí ODS,TOP 09 a Pirátům si myslí,že to změní.Jsou to jen ubožáci a odpad lidské společnosti,který nectí demokracii.Přeci Ano v čele s Babišem vyhrála volby a ty snad byly demokratické.Máte to,co jste v roce 1989 chteli a proč jste cinkali klíčema

  5. Ano máme demokracii,to ale neznamená,že mohu toho kdo se mnou nesouhlasí sprostě urážet.Přesvědčit o své pravdě dokáže málo kdo.

  6. Vidíte jací lidé se v naši společnosti nacházejí.Ale proč tam na ty transparenty nenapsali pane Babiši nepřejeme si aby nám byly upravovány důchody.Máme dost vysoké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.