Ranní show Evropy 2

📅 11.04. 2023

Úvod

Ranní show Evropy 2 je rádiový pořad, který se vysílá každý všední den od 6 do 10 hodin na stanici Evropa 2. Moderátory jsou Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Kateřina Říhová. Ranní show Evropy 2 patří mezi nejposlouchanější ranní pořady v České republice. Lidé se zajímají o tuto show kvůli jejím moderátorům a zábavnému obsahu.

Ranní show Evropy 2 historie

Ranní show Evropy 2 se poprvé objevila v roce 1997 a od té doby se stala jedním z nejposlouchanějších ranních pořadů v České republice.

V průběhu let se ranní show Evropy 2 vyvíjela a měnila se. V roce 2007 se například změnil název pořadu na “Ranní show s Tomášem a Markétou” a v roce 2010 se do pořadu přidala nová moderátorka – Kristýna Nováková.

Obsah Ranní show Evropy 2

Obsah pořadu se skládá z různých rubrik a soutěží, jako například “Vytoč mámu”, “Song za trest” nebo “Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show”.

V pořadu se také často objevují zajímaví hosté, jako například herečka Tereza Voříšková, zpěvák Karel Gott nebo hokejista Jaromír Jágr.

Nejpolárnější prvky ranní show Evropy 2 jsou těžko určitelné, protože obsah pořadu se mění každý den a je velmi různorodý. Nicméně, některé z nejpopulárnějších rubrik jsou “Vytoč mámu”, kde moderátoři volají matkám svých posluchačů a snaží se je přesvědčit o nemožnosti nějakého úkolu, a “Song za trest”, kde moderátoři zpívají písničky na pokyn posluchačů.

Moderátoři Ranní show Evropy 2

Ranní show Evropy 2 má několik moderátorů, kteří se střídají v průběhu vysílání1. Nejznámějšími z nich jsou Leoš Mareš a Patrik Hezucký, kteří moderují pořad od roku 19971. Leoš Mareš je také známý jako porotce show Česko Slovensko má talent nebo SuperStar a několikrát vyprodal O2 arénu.

Dalšími moderátory ranní show Evropy 2 jsou Zorka Hejdová, Ondřej Vodný, Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb, Martina Pártlová, Jindra Ekl, Jakub Kotek, Petr Říbal, Ondřej Urban, Bohumil Švarc, Bára Krčmová, Jakub Štefan a Randy Cold.

Moderátoři hrají velmi důležitou roli v popularitě ranní show Evropy 2. Leoš Mareš a Patrik Hezucký jsou velmi oblíbenými moderátory a mají mnoho fanoušků. Díky svému charismatu a humoru dokážou posluchače pobavit a udržet si jejich pozornost po celou dobu vysílání.

 • Leoš Mareš
 • Patrik Hezucký
 • Zorka Hejdová
 • Ondřej Vodný
 • Veronika Arichteva
 • Nikol Leitgeb
 • Martina Párlová
 • Jindra Ekl
 • Jakub Kotek
 • Petr Říbal
 • Ondřej Urban
 • Bohumil Švarc
 • Bára Krčmová
 • Jakub Štefan
 • Randy Cold
 • Kateřina Říhová

Ranní show Evropa 2 Katka

Kateřina Říhová se narodila 26. října 1987 v Českých Budějovicích. V dětství zpívala v muzikálech1. Vystudovala mediální studia na pražské Univerzitě Karlově.

Od roku 2012 působí na rádiu Evropa 2 a od roku 2017 na TV Nova, kde pracuje jako moderátorka počasí. Od roku 2017 do 2018 působila také v pořadu Snídaně s Novou. V roce 2021 se Kateřina Říhová stala maminkou.

Ranní show Evropy 2 archiv a podcast

Archiv Ranní show Evropy 2 je online databáze všech předchozích vysílání této ranní show. Posluchači si tak mohou poslechnout jakékoliv vysílání, které se uskutečnilo v minulosti. Archiv se nachází na oficiálních stránkách Ranní show Evropy 2 a je zdarma k poslechu.

Jaký obsah lze najít v Ranní show Evropy 2 archivu?

V archivu Ranní show Evropy 2 lze najít veškeré předchozí vysílání této ranní show. Archiv obsahuje nahrávky pořadů, které se vysílaly nejen v posledních dnech, ale také v minulých měsících a letech. Posluchači si mohou vybírat z mnoha témat, jako jsou rozhovory s celebritami, aktuality z domova i ze světa, různé soutěže a hry, počasí, sport a další zajímavé prvky.

Archiv Evropy 2 funguje i jako podcast.

Ranní show Evropy 2 online

Ranní show si můžete pouštět online na stránkách rádia.

Závěr

Co si lidé mohou od Ranní show Evropy 2 odnést?

Posluchači Ranní show Evropy 2 mohou od této ranní show odnést mnoho zajímavých informací a zábavy. Ranní show Evropy 2 se zaměřuje na různá témata, která jsou aktuální a zajímavá pro širokou veřejnost. Posluchači mohou tedy získat nové znalosti a informace, zlepšit svou náladu a užít si zábavu a humor.

Možné budoucí vývoje Ranní show Evropy 2

V budoucnu se může Ranní show Evropy 2 rozvíjet dál a nabízet nové prvky a zábavné aktivity pro své posluchače. Může se také stát, že se vysílání ranní show bude dále rozšiřovat, a to například i na více zemí. Ranní show Evropy 2 může také rozvíjet svůj podcast a archiv, což by znamenalo více obsahu pro fanoušky, kteří nemohou poslouchat vysílání v přímém přenosu. Ranní show Evropy 2 je stále oblíbená a v budoucnu může přinést ještě více zábavy a zajímavých momentů pro své posluchače.

📅 11.04. 2023

Anarchokapitalista, marketér a zakladatel Žumpalistů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.