Od homeopatik k esoterice. Otec Slunce, Matka Země a marnotratný syn Andrej Babiš v konstelaci.

📅 22.06. 2020

Je 23:43. Je slunovrat. Zatmění Slunce. Měsíc v novu. A Matka Země a Otec Slunce k nám promlouvají, že máme spolupracovat a že se máme spojit. A že nám do tý naší zemičky nikdo nebude mluvit.“ Ne, tohle není posmrtné vysílání věštkyně Jolandy z Ezo.TV, to je sdělení premiéra České Republiky národu.

Andrej Babiš v minulých letech prodělal silný otřes, když mu lékaři diagnostikovali křivdu. Moderní západní medicína se ukázala proti této zhoubné nemoci neúčinná. Jeden z přítomných lékařů doporučoval přikročit k radikálnímu kroku podat premiérovi nitrožilně NAPALM. K nelibosti tohoto lékaře s umělohmotnými brýlemi s falešným nosem, knírem a obočím (představil se pouze jako MUDr. Miloslav Rambousek) se lékařská komora obrátila raději na alternativní weby. Lidová léčitelka a absolventka soukromého středního lékařského učiliště bez maturity Eržika Szakarez, doporučila léčit Andreje Babiše extraktem z kozího trusu, poševního sekretu a neznámého bílého prášku.

Po první této zkušenostmi s alternativní medicínou pronikl Andrej Babiš do jiného světa, a o to víc, kdykoliv se tam vracel, se vzdaloval našemu. Byl kontaktován éterickými vesmířany, kteří mu poodhalili skutečnou podstatu bytí a existence světa. Proto by se zdálo, jako by se najednou z „nejlepšího ministra financí jakého kdy ČR měla“, takřka přes noc, stal blábolící marťan, který nechápe hodnotu peněz a rozhazuje je jak Večerníček na tříkolce.

Ovšem když se zaměříme pozorně na jednotlivá dílčí sdělení v jeho posledním excesu na sociálních sítích, dojdeme k šokujícímu zjištění. Andrej Babiš zde hovoří o vesmírných tělesech a o jakémsi nebezpečí pro Zemi. „Čau lidi, prší, tak mám kapucu.“ Pouhé zamaskování alobalové čepice, která chrání před paprsky ovládající mysl. To je všem jasné. „23:43. Je slunovrat. Zatmění Slunce. Měsíc v novu.“ Čas doby kontaktu s mimozemskou bytostí. „Matka Země a Otec Slunce k nám promlouvají, že máme spolupracovat a že se máme spojit.“ Sdělení, že nás mimozemšťané chtějí připojit do Federace planet, kde bude Andrej Babiš naším velvyslancem. Ale pojďme k další větě; „A že nám do tý naší zemičky nikdo nebude mluvit.“ Zde tápeme, jedná se o sdělení že nám Federace zaručí naši planetární suverenitu? Nebo snad ochranu proti nepřátelským dobyvačným vetřelcům? Či snad proti nám samým?

Uprostřed Matka Země a Otec Slunce.

Bytosti obklopující velké rodiče jsou podle Andreje Babiše naši zachránci a spásou.

Máme se začít bát?

📅 22.06. 2020

Anarcho-patriot, klasický liberál, světoobčan. Pravice s lidskou tváří i páteří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.