Můj rok 2020

📅 31.12. 2020

Rok 2020 byl obecně přijímaný jako rok nesvobody, ekonomické recese, rok kdy kvůli infekci Covid umřelo víc lidí, než tento rok mělo. Rok, kdy jsme se dočkali nové generace konzolí (i když pro většinu lidí šlo jen o oznámení, dostupné budou snad v roce 2021, který bude mít co dělat, aby napravil škody jeho staršího předchůdce).

Rok, kdy Amerika má nového prezidenta, ač si to Trump nemyslí. Rok, kdy ANO dostalo ve volbách na prdel. Rok, kdy Česko zažilo 3 ministry zdravotnictví. Rok, kdy vzešlo v platnost spoustu liberálních, ale i antiliberálních zákonů.

Rok, kdy tlaková vlna zničila skoro polovinu Bejrůtu. Dočkali jsme se protestů v Bělorusku a Polsku. Umřel černoch, vznikla iniciativa #BLM.

Konečně vyšel Cyberpunk 2077. Sparta konečně vyhrála nějakou trofej a postoupila do Evropské ligy, kde teda moc slávy neudělala.

Nebylo mistrovství světa v hokeji.

Ale co se dělo v mém životě?

Začátek roku plný změn

Začátek roku byl plný turbulencí. V práci jsem začal cítit, že už mi tolik nevěří a nedůvěřují jako dřív. Mimoto jsem dostal nového nadřízeného, který byl neskutečný kokot. S ním jsem se nepohodl a tak jsem musel jít pryč.

Únor, březen a duben jsem hledal nové zaměstnání. V první vlně Covidu to nebylo zase tak lehký. Pohovory byly ale vzdáleně, což bylo docela fajn, že se nemuselo nikam chodit a člověk nemusel mít oblečené kalhoty. Konečně jsem si pořídil Netflix.

V této době jsem se i stal moderátorem Demokratický žumpy, našel virtutální kamarády, kteří pak přestali být jen virtuální, ale hlavně…

.. jsem sbalil nejúžasnější holku na světě.

Mimo to jsem ve stejnou dobu jako našel přítelkyni, tak i nastoupil do nové práce.

V poslední čtvrtině roku přišly další turbulence. Nejprve jsem si zrušil živnost, protože prý někdo z minulý práce mě chtěl žalovat (nebo spíš to byla asi jen výhružka, abych udělal nějakou práci zadarmo). Tak nechci aby se soudil s živnostníkem. Pak přišla moje posedlost Playstation 5, Cyberpunkem a aby mi něco náhodou nechybělo, tak jsem na Vánoce chytil Covid, se kterým odstartuju i rok 2021.

Tak doufám jen, že nebude platit to otřepané: “Jak na nový rok, tak po celý rok”.

📅 31.12. 2020

Anarchokapitalista, marketér a zakladatel Žumpalistů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.