Lubomír Volný je darebák, který vydělává na úkor chudých lidí!

📅 16.03. 2021

Lubomír Volný je poslanec zvolený za SPD, který ovšem toto hnutí opustil, a vstoupil do hnutí Jednotní. Zároveň kandidoval před dvěma lety do Evropského parlamentu za Alternativu pro Českou republiku. Minulý týden jsme v Poslanecké sněmovně mohli vidět, že je to agresivní psychopat, jak přiléhavě podotkl Jaromír Soukup ve své zpravodajské relaci. Zároveň řekl, že Volný spolu s kolegou Bojkem jsou kreténi, s čímž musím taktéž souhlasit, protože oba odmítají ve sněmovně nosit roušky.

Největší ostudou poslance Volného je takzvaný obchod s chudobou. Lubomír Volný vlastní bytový dům v Ostravě. Byty pronajímá sociálně slabým občanům, a díky státním příspěvkům na bydlení tak inkasuje slušné nájemné. Není jistě jediný, kdo takto vydělává na chudých lidech, za které by měl bojovat, jak jeho příznivci občas tvrdí. Proti takovým obchodníkům s chudobou ovšem chtělo bojovat i Okamurovo hnutí SPD, za které se Volný dostal do sněmovny.

Divím se, že někteří lidé se v internetových diskusích ještě Volného zastávají, a dokonce chystají demonstraci na jeho podporu. Přitom každý slušný občan už dávno ví, že Lubomír Volný je darebák. Naštval mě už tím, že pomlouval Václava Havla, nebo tvrdil, že Krym má patřit Rusku. S tím rozhodně nesouhlasím.

Také někdy rád provokuji, ale jen tehdy, když to má smysl. Bohužel jsou mezi námi lidé, kteří musí provokovat za každou cenu. Tito lidé podporují Trumpa, podporují masového vraha Putina, odmítají nosit roušky, jsou proti očkování a teď ještě podporují Volného.

📅 16.03. 2021

Si

Jeden komentář na “Lubomír Volný je darebák, který vydělává na úkor chudých lidí!

  1. Funguje to! Môj bývalý ma zablokoval na každej platforme. Trvalo to nejaký čas, asi dva mesiace alebo tak nejako, ale ODBLOKOVAL MNE LEN PÁR HODÍN! Nevzdávaj to! FUNGUJE TO! kontaktujte Dr. UZORa, aby mi pomohol .. teraz sme späť spolu. Verte v tento proces .. Tu jeho kontakt .. Čo ho osloví: +27843290018,
    Pošlite mu e-mail na adresu:: uzorsolutioncenter@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.