Kam páně velí volbám

📅 12.04. 2022

V Demokratické žumpě se blíží volby do admin týmu. Představme si kandidáty a udělejme si trochu obrázek, jak by vypadala Žumpa v případě jejich vítězství na základě zcela skutečných a realitě odpovídajích faktorů.

Ve skupině k aktuálnímu momentu kandiduje 9 lidí, z nichž byli vybráni ti nejdůležitější dle zcela objektivní porady jednoho PRisty.

Marcel Plch

Tento obličej nebyl připhotoshopován na Ježíše tak jako na náhledu. (Neironicky)

Marcel je kandidát zcela mimo střet zájmů, přesně jak to v Česku máme rádi. Je akitvním členem Demokratické žumpy a nahrává příspěvky s obsahem od politických názorů, přes filosofické úvahy až po zcela náhodné výblitky. Nic jiného nečeká od zbytku Žumpy a je znát, že hájí svobodu takovým způsobem, aby se tak mohl vyjadřovat naprosto kdokoli.

Jeho humor je silně politicky nekorektní a na Facebooku je tedy převážně ochutnávka toho, co se mu děje v hlavě. Je z přesvědčení cynický nihilista a nekompromisně vám zboří vaši iluzi z dětství do hloubky probraným rozborem, proč na vašem cíli nezáleží.

Zachránil tisíce mrtvých žumpalumpů, tento článek sepsal nezávislý svěřenecký fond a žádné dotace nikdy vracet nebude.

Volební preference: 32.5 %

Bohumil Jan Kuzebauch

Tento člověk vlastně neexistuje, je to pouze jakási schránka, přes kterou promlouvá Ježíš a křesťanství samo. Samozvaný kandidát s čistým štítem, avšak používá lopatku na smetí, od které ukazuje pouze jednu stranu, kterou ještě před kamerou musí čistit Cypem. Cyp je nebezpečná chemická zbraň vynalezena v Karviné, stojí za rozšířením koronaviru. Našim zcela nezávislým novinářům se zadařilo ofotit jeho lopatku z druhé strany, udělejte si tedy sami představu o čistotě jeho štítu.

LNR sez 13,000 Applied for Subsidised Domestic Coal ...

Volební preference: 12.3 %

Houba z ananasu

https://i.ytimg.com/vi/zBnkrK02c7U/hqdefault.jpg

Kdyby anarchokapitalismus měl fyzickou podobu, vypadá asi nějak takto. Plný děr a na dně oceánu.

Volební preference: Extremistická část čtvrtého kvadrantu politického kompasu.

Martin Cenzurovaný

Na základě žádosti kandidáta byla tato sekce redaktována.

Volební preference: NULL

Samara Lexi Amstrong

Nekvalitní a poruchová myčka, která žumpu opustila již jednou, naštěstí byla ještě v záruční lhůtě a byla nám opravena, nyní slouží znovu a Žumpa nyní rozhoduje, jestli má cenu záruční lhůtu prodlužovat.

Během své kampaně vyjádřila svůj positivní postoj vůči propagaci komunismu a cenzuře svobodného slova. Zároveň nehodlá jakkoli svůj postoj měnit, či zlepšovat. Jejími vlastními slovy: „Prostě tak nějak budu dělat to, co do teď.“

Volební preference: Memy s kočkama, zde jsou vše jen memy s kočkama.

📅 12.04. 2022

Jsem programátor a kryptonadšenec z Brna, zabývám se údržbou svobodného softwaru a ve volném čase si hraji se všemožným zabezpečením, experimentuji se softwarem, který umožňuje bezpečnou komunikaci, ukládání dat apod.

Řadím se mezi bojovníky za svobodu, převážně tedy v kyberprostoru, kde je toto dění mnohdy podceňováno a redaktorem na Žumpalistech jsem se stal právě proto, že chci popularizovat toto dění mezi širokou veřejnost. V kyberprostoru je svoboda ohrožena zcela stejně jako v prostoru skutečném a zcela stejně se za ni musí bojovat.

Kolonky jsou nudná věc a na některé sítě tu nejsou. Kontakt zde:
* Mastodon: @dormouse@mas.to
* Matrix: @dormouse:matrix.org
* LinkedIn: Marcel Plch
* Twitter/Github: Dormouse759
* GPG klíč: DBDEB5B465C02C8A06DD50CE55AE59B937DD3A63

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *