Andreje Babiše odnesli čerti!

📅 05.12. 2020

Na premiéra Andreje Babiše se valí průšvihy už několik let. Kromě toho, že audit Evropské komise prokázal střet zájmů a letos v červnu dokonce i Evropský parlament odhlasoval, že Babiš je darebák, dnes premiéra navíc odnesla skupina čertů do pekla.

Pověra tvrdí, že čerti odnášejí do pekla pouze zlobivé děti. Jak ale ukázal například snímek S čerty nejsou žerty, do pekla mohou čerti odnést i hříšné dospělé. Něco takového zřejmě dnes potkalo premiéra Andreje Babiše.

“Zlobil, co vám mám povídat. Andrej Babiš si zasloužil peklo, proto jsme ho také odnesli,” sdělil naší redakci samotný Lucifer.

Jak ale zní z tábora hnutí ANO, odnesení premiéra do pekla je údajně jen další kampaní a účelovkou. Babiš si dle slov ANO peklo nezaslouží.

“Tohle je naprosto přehnaná reakce. Pokud si někdo zaslouží odnést do pekla, je to například Miroslav Kalousek, George Soros nebo Ivan Bartoš. Pan premiér je hodný a slušný člověk, nevíme tedy, co by v pekle dělal. Jsme přesvědčeni, že čerti byly zaplaceni vlivnými mafiány, kteří chtějí pana Babiše odstranit z politiky,” stojí na Facebooku hnutí ANO. Vyjádření samotného Babiše se nám nepodařilo získat, protože se momentálně smaží v pekelném kotli.

Že jde o kampaň potvrzují i teorie o tom, že za únosem stojí George Soros. Podle mnohých je totiž Lucifer a Soros jedna a tatáž osoba. Soros je pouze Luciferova lidská podoba a tajná identita. Zosnovat únos Andreje Babiše do pekla by tak pro Sorose neměl být problém.

“George Soros chce ovládnout český národ, to je zřejmé. Jediným, kdo mu v tom momentálně brání jsou Andrej Babiš a Miloš Zeman. Důvodů k odstranění má tedy Soros spoustu. A jelikož všechny účelovky, které měly pana Babiše očernit zatím selhaly, musel se Soros odhodlal k mnohem brutálnějšímu kroku – odnést premiéra do pekla,” píše na svém blogu samozvaný politolog Lumír.

Jak se celá situace vyvine, to si v žumpě netroufáme odhadovat. Dle nás se ale pan premiér jen tak své pozice nevzdá a ani z pekla neodstoupí. Nikdy!

📅 05.12. 2020

Si

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.