6 důvodů, proč být boomer

📅 16.09. 2020

Zdar, já jsem Straka, jsem boomer a teď vám řeknu 6 důvodů, proč být boomer:

Jste oblíbení ve (((společnosti)))

Pokud si ze sebe dokážete udělat srandu, tento důvod je přesně pro vás. Ve (((společnosti))) potřebujete hodně lidí, kteří mají různé přívlastky. Někdo potřebuje šaška, někdo zase někoho, kdo vás namotivuje. Takže se o vás dělají vtipy a hned vás každý pozná. A to je plus!

Hudba

Leckdo by řekl, že toto téma bude lehce na hraně, ale ono není! Protože jste boomer, prosadíte si ten svůj playlist, protože nikoho nebude bavit se hádat o tom, co bude hrát v autě.

Ať žijou Chinaski a Konrádyho dudácká muzika!

Témata

Štve vás, že si nemůžete pokecat s někým v hospodě? Nevadí, když jste boomer, najde se vždycky společné téma. Většinou se ta témata týkají politiky, zkorumpované Český televize nebo toho, jak zrovna hrál váš oblíbený tým ve fotbalu na vesnici. Nejlepší je, když ten tým vyhrává.

Televize

Představte si, že vrátíte domů po únavném dnu. Co uděláte? Přece si pustíte Novu, Primu, ne žádný Netflix nebo HBO GO. Nejlepší je, když zrovna v televizi běží nějaký oblíbený seriál. Třeba Ordinace. Tu na tom vaše Netflixu nenajdete. Zatím, třeba Netflix ten seriál koupí. I když, moc si to nepřeji, ale to je můj subjektivní pohled. Zlí buržoazisti, fuj je to.

Životní zkušenosti

Když jste boomer, můžete každému kecat do života, protože vy jste si ho už prošel a máte vždycky pravdu. Bohužel vás mladí nemají rádi, ba vás dokonce nesnáší. Takže tohle je spíš mínus, ale co už.

Koníčky

Protože jste staří, vaší jedinou radostí jsou vnoučata (nemám), manželka/přítelkyně (stále nemám), zahrada a hospoda. Nejlepší pocit je, když můžete jít po vyprahlém dnu na pivo a jste na sebe hrdí, že jste ukradli sousedovi dřevo na topení, protože uhlí je drahý a plyn taky.

Takže, kdo se mnou půjde na pivo, klobásu a fotbal? <3

📅 16.09. 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.