6 (7) důvodů proč (začít) chlastat

📅 16.09. 2020

Jestli chcete začít chlastat kvůli náklonnosti ženského pohlaví, tak vás musím zklamat. Nefunguje to tak, jak by se mohlo zdát. Jelikož si člověk odepírá společenský život, aby aspoň 4x týdně doma do sebe vyklopil flašu slívky, tak není moc místo, kde by vás někdo obdivoval.

Na žumpasrazu?


Tam fakt ne. Na každém srazu bude někdo, kdo se zleje pod obraz, zbleje se a zesere daleko víc než vy, zvlášť pokud nechcete míchat.

Proč tedy chlastat?

💪 #1. důvod: Respekt

Když chlastáte, tak je to znát a ostatní se vás prostě budou trochu bát. Od doby co chlastám, se mi nestalo, že by někdo do na ulici do mě schválně vrazil ramenem. To já vrazím do nich, lidi se mi vyhýbají a je to super.

Respekt si člověk získá i v jednání s jinými muži. Nevyjedou po vás. Snaží se udržet emoce na uzdě a nevyjedou po vás a nesnaží se vás tolik tlačit do kouta. Co by taky, když je v pub crawlu sundáte jak malý děvky.

💪 #2. důvod: Míň konfiktů

Zajímavý je, že většina vožralců jsou takoví beránci. Většina z nich totiž není násilná a proč by taky? Nikdo do nich nereje, lidé na nás nejsou face to face zlí, protože mají strachorespekt. Ještě aby ne, nikdy neví, zda je vožrala třeba nepobleje.

💪 #3. důvod:Náplň života a vášeň

Chlast je život. Necelé 2 hodiny 4x týdně je docela značná porce času, ale je to něco, co bude váš koníček, něco co budete nesnášet a milovat zároveň.

Na alkohol budete myslet furt, ať se vám do něj chce nebo ne. Stane se z toho trochu posedlost v tom dobrém slova smyslu. 🙂

💪 #4. důvod:Obdiv

Lidé vás budou obdivovat, za vaši pevnou vůli něco dělat a vydržet u toho. A často budete slýchat: „Taky bych měl se sebou něco dělat“ nebo „já bych rád něco dělal, ale nemám kdy“. Aniž byste se na to ptali. Lidé se prostě sami od sebe ve vaší přítomnosti budou cítit podřadně. Vůbec nevím proč chodí takhle do defenzivy, ale nebudu lhát, je to docela příjemný.

💪 #5. důvod:Něco se naučíte

Budete toho víc vědět o závislosti a alkoholu. Ne jako lékaři, nebude z vás hned psycholog, nebo vrchní sládek, ale budete mít víc znalostí než 95 % populace. A to je fajn, ne?

💪 #6. důvod:Budete mít ze sebe radost

Asi nejdůležitější. Budete mít sami ze sebe radost, co jste dokázali a co děláte. Je hezký, když kvůli chlastu musíte vyhodit svůj další mobil, protože jste ho zas zlitej rozsekali, nebo když si jdete už popáté na úřad pro občanku a další průkazy, páč jste zas ztratili peněženku. Aspoň si na chvíli připadáte jako Hulk a to nezmizí, pokud nepřestanete lejt.

Velkou radost budete mít i ze svého progressu, kolik toho vypijete. Bohužel na párty vás bude čekat spousta překážek a věcí, které vás vrátí o několik měsíců zpět. Křivka zlepšování není jen dopředu, jak jsem si myslel. Ale o tom snad někdy jindy 🙂

💪 #7. a nejdůležitější důvod:Budete klidně vypadat líp jak fitnesáci

Ano, můžete klidně vypadat líp, stačí pořádně chlastat jako já, pět let nesáhnout na činku a ležet na gauči. Pak můžete spokojeně sledovat, jak se týpci roky předhání v posilce, porovnávají si svaly. Ale to vy máte zdaleka zábavnější a zdravější koníček.

Tak co, jdete se taky vožrat? :)))

📅 16.09. 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *